Svatební boty

Určitě se ptáte proč Dj by měl psát něco o botách. Jako Dj trávím celé dny na svatbách a převážně stojím a chodím během celého dne. Tudíž je pro mě velmi důležité jak se cítí moje nohy.
Nechci dělat žádnou reklamu, ale chtěl bych posdílet pár rad a tipů co mi funguje.

Asi se shodneme na tom, že celý den na svatbě je velmi náročný a rychle uteče. Druhý den Vás bolí nohy a možná i celé tělo.  Mnozí kolegové si velmi stěžovali na bolest nohou, chodidel a prstů.

Mám zkušenosti s tím, že když jsem používal klasické  úzké společenské boty, tak mě velmi boleli nohy a a ještě druhý den, když byl den velmi náročný. To se však změnilo používáním barefoot bot aneb bosé boty, který jsou prostorné a respektují tvar Vaší nohy a prstů. Vaše noha není tak utlačována.

Dnes již je na trhu široký výběr bot tohoto druhu. I když si trochu připlatíte tak veřte, že za čas Vám Vaše nohy, chodila a vlastně celé tělo velmi poděkuje.

Svatební boty na svatbu
zdrava obuv na svatbu
barefoot boty

Doporučuji ze začátku barefoot boty nosit zlehka a nenosit je celý den, jelikož je na nich minimální vrstva podrážky , jsou velmi ohebné tak to může ze začátku bolet, jelikož Vaše chodidlo nebylo dosud zvyklé na tak tenkou podrážku.

S barefoot botama cítíte skoro opravdu vše. Proto trvá delší dobu než si vaše chodidlo zvykne, ale jak se psal Výše. Tělo Vám poděkuje a to vč. kolen, nohou, zad. Je to prostě celé propojené.

Za společenské boty používám Vivobarefoot RA III jsou opravdu krásné a velmi prostorné. Dále používám v domácnosti barefoot boty různých značek.

 

Více o pohybu a těchto botách se můžete dočíst zde