Recenze

Největší ukazatel spokojenosti je zpětná vazba. Je to pro mě největší pocta, když jsou všichni spokojeni.

Když na konci všichni tleskají tak to mě vždy zahřeje u srdce a v tu chvíli si uvědomím , že jsem na správném místě.

Pavla, můžu s klidným svědomím doporučit. Profesionalita, příjemné jednání, ochota. Na první schůzce vše vyjasněno, odborně poradil, vstřícný k návrhům (někdy náročným) ze strany novomanželů. Disponuje vším potřebným vybavením, dokáže podpořit náladu lidí a ještě ji vylepšit, stejně tak při moderování, velmi příjemné a občas i potřebné. Náš nejdůležitější den nám Pavel pomohl ještě dotáhnout k dokonalosti. Zúčastnil jsem se i jiné akce, kde hrál a pocit naprosto stejné u mě, i u ostatních hostů.
Manželé Fürbachovi
Jiří Furbach
Praha Léta Páně
Pan Habada nám hrál na naší svatbě. Odvedl skvělou práci, hrál samé pecky, svatebčané se bavili už od první písně. Tancovali úplně všichni a DJ naprosto všichni chválili.Vytvořil naprosto dokonalou atmosféru 🙂 Moc děkujeme a vřele doporučujeme ostatním. 🙂 ​
novomanželský tanec
Lenka a Martin Krobovi
Nový Rybnik
Ještě jednou bych Vám chtěla moc poděkovat za sobotní den. Hrál jste skvěle, lidi se bavili a strašně jsme si to užili. Ani nevíte, že jste se trefil do písničky, kterou jste pustil jako tanec s rodiči, při ní mě můj muž požádal o ruku. Děkujeme ještě jednou.
novomanželé
Míša Hemmerová
Užice, Svět rezort
Nemůžu si vynachválit pana DJ Habise na naši svatbě. Naprosto perfektně proběhla komunikace před svatbou, včetně schůzky, kdy jsme si vyjasnili příchod, místo, seznam hudby. DJ dorazil včas, vše si sám připravil bez naši pomoci, okomentoval i naše připravené vystoupení, hrál dle seznamu i na přání, jeho repertoár obsahoval všechny naše přání a vydržel s námi i do ranních hodin, rozhodně nám zábavu neutnul, naopak k zábavě velice přispíval mimo jiné i díky své dobré a pohodové náladě. Doporučuji nejen na svatbu, určitě bych ho oslovila i v případě pořádání jiných akcí. ​
děti na svatbě
Valentovi
Restaurace pod Větrem, Praha
Není to jen DJ, není to jen moderátor. Habise na svatbě můžete vnímat především jako přítele, který přišel proto, aby si to všichni užili. Od ozvučení obřadu až po závěrečnou after party vám je k dispozici. Pomůže vám přivolat nevěstu, když někde lítá, vyhlásí vám tombolu, ale co hlavně? Rozhýbe všechny, bez ohledu na generace a předsudky. Po nějakém čase si uvědomíte, že si to hlavně přišel užít stejně jako vy a díky tomu se vaše (nejen) svatba stane momentem na který budete vzpomínat celý život. Jak jsem řekl na začátku, není to jen DJ, není to jen moderátor, je to Habis - je to člověk, kterého na své akci chcete a potřebujete. Pokud jste to dočetli až sem, neváhejte a pište mu, program má právem nabitý, tak tu šanci nepromarněte. Habis, děkujeme! Nezapomeneme
novomanželé
Lukáš Termer
Náš Statek
Moc často nepotkáte lidi, které jejich práce naplňuje, baví je a radost z ní předávají dál. My měli to štěstí, že přesně někdo takový přijal naší prosbu a byl nám parťákem v náš svatební den. Pozitivní, energický, ochotný, vstřícný, bavič, gentleman, obrovská opora a pomoc po celý den. Děkujeme Pavlovi, že díky němu se náš den stal nezapomenutelným relaxem, pohodou a jedinečnou párty pro nás, naši rodinu a přátele!
Manželé Zdvihalovi
Zdeněk Zdvihal
DJ Habis zajišťoval hudební produkci na naší svatbě a byli jsme nadmíru spokojeni. Styl hudby přesně podle zadání a i když jsme během oslavy měli různá přání, nebyl žádný problém zahrát v podstatě cokoliv. Oceňujeme ochotu, časovou flexibilitu a v neposlední řadě i skvělou cenu. Doporučujeme!
novomanžele
Ondřej a Helena Špalkovi
Libušín, FH
Velmi profesionální přístup a slušné vystupování - pan Habada nám hrál na svatbě, předem jsme se domlouvali na stylu hudby a skladbách k jednotlivým tancům. Všichni hosté byli spokojeni, dobře se bavili. Mohu doporučit!
ženich
Blanka Vaňková
Svatý Jan pod Skalou
Pohodový DJ, který hned dokáže odhadnout atmosféru a přizpůsobit jí výběr písniček a tím celkové nálady. Okamžitě si získá jak děti, tak babičky. Na mé svatbě mi splnil sen, že operativně připravil karaoke. No, vyřádili jsme se všichni :-))).srandiček. Můžeme jedině doporučit.
svatební dj
Helena Sabolčáková
Originál Šenkovna, Praha 6
Vřele můžeme doporučit Pavla jako kvalitního DJ ať už na svatby nebo párty. Hrál nám dlouho, hrál nám krásně a i když si detaily zas až tak moc nepamatujeme, z reakcí hostů byl fenomenální (hrál na přání ke spokojenosti všech). Moderování na úrovni.
první tanec
Jan Veselý
Penzion Smolotely
Chtěli bychom ještě jednou poděkovat nejlepšímu DJ pod sluncem,který nám v den naší svatby parádně zpestřil večer .. Svatební party jsme pořádali na chatě v absolutně rustikálním prostředí a neváhali jsme pozvat tohoto Dje,který dokázal všechny zvednout ze židlí s otevřenou pusou🤣 rozhodně doporučujeme dále a budeme rádi když jeho show zase někdy zažijeme. Tento sypamťák ví o hudbě určitě vše a žádný styl ho nezaskočí. Ještě jednou, Habis díky,ať se ti jen daří a z mixáku ať lítají blesky 😎
novomanželé
Lukáš a Gábina
Hoštice, Zahrada
Pavla Habadu-djhabis srdečně doporučujeme.hrál nám na svatbě.zábava byla díky němu skvělá.je velmi vstřícný a nic pro něj nebyl problém.Byl to super den i diky němu
romantika
František a Maruška Urbanovi
Tuřany, u Jezírka
DJ Habis nám opravdu pomohl dotvořit naši svatbu. Neměl probllém se přizpůsobit harmonogramu celé události, hudebním přáním i kooperaci s kapelou.Je to prostě profesionál se skvělým hudebním vkusem. Ještě jednou moc děkujeme
svatba
Kateřina a Jiří Kulhánkovi
Hotel Astra, Srby
Dobrý den, moc děkujeme za celé ozvučení a Vaši produkci. Bylo to opravdu super​.
novomanželé
Staňkovi
Svatá, KD
Moc děkujeme, za ozvučení naší svatby. Nejdříve jsem myslela, že hudbu zvládneme sami, ale nakonec jsem byla velice ráda, že jsme to nechali v rukou profesionála a nemuseli se o nic starat a jen si užívat náš den. Také bych chtěla moc poděkovat za pomoc a součinnost při organizaci různých her a svatebních srandiček. Můžeme jedině doporučit.
Bára Pipeková
Pavla jako DJ můžeme jen a jen doporučit. I když bylo skvělých 36 stupňů, tak díky muzice byla skvělá atmosféra už odpoledne a pokračovala dále až do noci.
Andul a Martin Bučkovi
Smečno, U Pilařů
Maximální spokojenost 🙂 Po naší svatbě jsme v následujících dvou letech byli hosté na několika svatbách a kvalita ostatních DJ byla opravdu strašná. Nezapomeňte, že hudba zásadním způsobem ovlivní atmosféru celého dne a proto je výběr někoho kdo má cit pro to, co hrát v danou chvíli velmi důležitá. Pavla mohu jen doporučit.
Štefan Ihnát
Číčovice, Dvůr Hoffmeister
S hudbou a celým přístupem jsme byli velice spokojeni. Počáteční "předtančení" DJ vyřešil šlágrama pro přítomné děti a pak proběhlo všechno super dle domluvy. Večer zakončený písničkama na přání. Maximální spokojenost. Děkujeme
Dolejšovi
Restaurace U Smrku, Jeneč
Pavel je super, práce DJ ho baví a je to znát. Na naší svatbě byli všichni spokojeni
Mildorfovi
KD, Kamené Žehrovice
Perfektní připravenost, skvělá spolupráce s dětmi, ochota vyhovět přáním hostům, umění vytvořit přátelskou atmosféru, Milý Pavle, děkujeme za Tvoji profesionalitu. Jsi uložen v naší databázi pro další párty.
Portužákovi
Svatba na Starém Vrchu, Středokluky