Svatební Dj

botanika bezděkov

Bojíte se, že přijede na Vaši svatbu Dj, který neumí moderovat, nemá profesionální vystupování, nehraje písničky na přání a nemá přátelský přístup?

Nejlepšího svatebního DJ a moderátora poznáte podle toho, že je velice empatický a dokáže se vcítit do atmosféry, ví přesně, co a kdy zahrát, aby nezůstalo jedno oko suché, a kdy je čas na to, to pořádně rozjet na parketu!

Práci, kterou dělám, mě baví a naplňuje.

Zakládám si na otevřeným a přátelským jednání. Najdete zde také veřejný ceník dje na svatbu

Největší poctou jsou pro mě spokojené reference od klientů. 

Co nabízím jako svatební Dj?

Moc často nepotkáte lidi, které jejich práce naplňuje, baví je a radost z ní předávají dál. My měli to štěstí, že přesně někdo takový přijal naší prosbu a byl nám parťákem v náš svatební den. Pozitivní, energický, ochotný, vstřícný, bavič, gentleman, obrovská opora a pomoc po celý den. Děkujeme Pavlovi, že díky němu se náš den stal nezapomenutelným relaxem, pohodou a jedinečnou párty pro nás, naši rodinu a přátele!
Manželé Zdvihalovi
Zdeněk Zdvihal

Svatební hry - Zábava na svatbě je důležitá..

Sepsal jsem pro Vás tipy na svatební hry. Jsou to hry, které jsem moderoval nejčastěji a vytvořilo to výbornou atmosféru na svatbě.

rok s novomanželi

Kde všude se jako svatební Dj pohybuji?

Jsem z okolí Kladna a pohybuji se jako DJ po středních, jižních a severních Čechách. Hraji jak ve velkých městech jako Praha, Kladno, Plzeň, Karlovy Vary, ale i další nebo i menších vesnicích.
Nezáleží až tolik na místě, ale spíše na lidech, který atmosféru vytvoří.

Jak vybrat nejlepšího svatebního DJe na Váš jedinečný den ?