Seznamovací hry na svatbu

Svatební kvíz pro hosty

Zjistěte, jak dobře vás znají přátelé a rodina prostřednictvím této svatební hry, kterou si svatebčané zkrátí dlouhou chvíli.

Tahle svatební hra prověří, co vše o vás svatební hosté vědí. Vyplní s ní čas například při čekání na dort a kávičku nebo při focení novomanželů.

Základem je sada libovolného počtu otázek týkajících se novomanželů. Možnosti, jak hru pojmout jsou tři:

Kartičky si novomanželé posbírají na památku – otázky vytiskni na papír a umísti na stoleček spolu s tužkami a informacemi, o co jde. Po vyplnění vám svatebčané kartičky vrátí zpět na místo a vy se pak můžete doma v klidu pobavit nad odpověďmi. Jestli je necháš anonymní nebo přidáš políčko pro uvedení jména, je už na tobě.
Hosté se tak nedozví správné odpovědi a spoléhají jen na svou paměť, ale vám zůstane pěkná památka.

Vyhlášení správných odpovědí s odměnou – vytištěné kartičky polož na stoleček s tužkami nebo rozdej mezi svatebčany spolu s informacemi. Kartičky vám vracet nebudou, ale správné odpovědi jim vyhlásí v určitý čas, např. po večeři, svědek. Za každou správnou odpověď získají 1 bod a ten, kdo bude mít plný nebo nejvyšší počet bodů získá sladkou (slanou, tekutou) odměnu.

Otázky najdete ZDE

Stírací los

Stírací los : pravděpodobně se na svatbě všichni navzájem nebudou znát. Skvělý způsob, jak prolomit ledy a motivovat hosty, aby se všichni seznámili,  je právě svatební stírací los. Stačí si někde objednat stírací losy a následně pak rozdat hostům,  každý host pak musí najít hosta se stejným číslem a dají si spolu drink nebo se třeba jen seznámí. Moderátor může pomoct pomocí mikrofonu.

Svatební bimgo

Pokud plánujete svatbu s velkým počtem hostů, pravděpodobně se všichni navzájem nebudou znát. Skvělý způsob, jak prolomit ledy a motivovat hosty, aby se všichni seznámili,  je právě svatební bingo. Stačí vytvořit bingo kartičku pro každého hosta, na které budou různé vlastnosti a každý host pak musí najít další hosty právě s těmito vlastnostmi. První, kdo dokončí řadu nebo sloupec, je vítěz.